Mojou prioritou je Vaša spokojnosť a kvalita produktov, ktorá je zabezpečená precíznou ručnou prácou a použitím kvalitných materialov. Každý výrobok na tejto stránke je výsledkom originálnej ručnej práce zhotovenej podľa Vaších predstáv.

Volám sa Lýdia a srdečne Vás vítam v mojej virtuálnej galérii kde nájdete ručne maľované krstové košielky, detské a svadobné vankúšiky a iné ručne maľované doplnky, ktoré predávam s výhradným právom pod značkou RACY.

Mám rada prírodu, umenie a maľovanie je mojím dlhoročným koníčkom, ktoré ma nielen napĺňa a nesmierne baví ale aj živý. Maľujem s láskou a zanietením a dúfam, že moja práca prinesie radosť a potešenie aj Vám.

Maľba na textil je moja veľká záľuba ktorej sa môžem venovať v posledných rokoch intenzívne a vždy rada privítam nové nápady.

 V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať.

 

 

pisomné referencie od kupujúcich zo stranky SASHE - remeselníkov a dizajnérov

https://www.sashe.sk/lydia1?ranking

 

 

Spokojní zákazníci :-)

/album/spokojny-zakaznici-/a43406947-720-jpg/ /album/spokojny-zakaznici-/unnamed-jpg/ /album/spokojny-zakaznici-/p6230102-jpg/ /album/spokojny-zakaznici-/p6230025-jpg/ /album/spokojny-zakaznici-/xreferencie-8-jpg/ /album/spokojny-zakaznici-/adelka-jpg/ /album/spokojny-zakaznici-/michaela-jpg/ /album/spokojny-zakaznici-/lenka-mega-podbradnik1-jpg/ /album/spokojny-zakaznici-/wed-271mm-jpg/ /album/spokojny-zakaznici-/plagatik-005-jpg/